KomunikatyKonkursyNasze sukcesyZ życia biblioteki

Nasi uczniowie wyróżnieni w Wielkim Maratonie Czytelniczym!

Miło nam poinformować,że nasi uczniowie:

NIKOLA REKTUS , JAKUB MATWIEJCZYK oraz MIKOŁAJ MIKOŁAJCZYK

zdobyli indywidualne wyróżnienia w X edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego w kategorii klas 4-6 „Czytania rozwija,czytanie wzbogaca”.
Przez cały rok szkolny z uwagą czytali wskazane przez organizatorów książki,a co miesiąc wykonywali testy sprawdzające ich znajomość.W konkursie uczestniczyło 2410 uczniów z 250 placówek z całego kraju.
W dniu 9 maja , w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, odbyła się wielka gala wręczenia nagród i dyplomów dla najlepszych konkursowiczów.Każdy z nich otrzymał dyplom oraz  książki ufundowane przez Miasto Gdańsk. Gratulujemy serdecznie naszym nagrodzonym!

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz