KonkursyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Konkurs biblioteczny dla najmłodszych

Biblioteka szkolna zorganizowała ostatnio  konkurs znajomości bajek i baśni dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Trzyosobowe reprezentacje zerówek oraz klasy pierwszej rozwiązywały ciekawe baśniowe zagadki, rozpoznawały baśnie po ilustracjach i rekwizytach, wymieniały ich głównych bohaterów, kończyły  tytuły baśni i bajek , rozpoznawały bajki po odczytywanych fragmentach oraz rozwiązywały rebusy. Za każde  prawidłowo wykonane zadanie otrzymywały krążki z krasnalami. Po podsumowaniu wyników okazało się , że największą znajomością baśni i bajek wykazała się klasa 1A, drugie miejsce zdobyła klasa 0b, a trzecie – klasa 0A. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu ! 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz