Z życia bibliotekiZ życia szkoły

„Misiowo” w bibliotece

Pluszowi goście zawitali również do czytelni i biblioteki szkolnej, gdzie na wszystkich chętnych czekały różnorodne działania do wykonania. Oczywiście wszystkie związane z głównym bohaterem dnia-pluszowym misiem. W ciekawej prezentacji multimedialnej można było zapoznać się z historią powstania tej najbardziej ulubionej dziecięcej zabawki , znanymi misiowymi bohaterami literackimi oraz filmowymi. Na chętnych czekała też bogata wystawka książek z misiami w roli głównej oraz wiele ciekawostek przyrodniczych o niedźwiedziach do wykorzystania  w  konkursie przyrodniczym, z którym świetnie poradziły sobie zaproszone na lekcje biblioteczne dzieci z obu „zeróweczek” oraz uczniowie klasy 1A. Nie obyło się również bez prac plastycznych:kolorowanek w wersji XXL oraz misiowych nakryć głowy i pacynek.

Poleć tą stronę znajomym