Z życia szkoły

Lektura szkolna „Balladyna -historia prawdziwa” :)

W piątek 8 marca nasz szkolny teatr  2LITTLE wystawił  trzykrotnie !!!!  przedstawienie ” Balladyna – historia prawdziwa”    w budynku szkoły przy ulicy Wolności.  Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem – Katolickie Amatorskie Centrum Kultury w Gdyni Małym Kacku mogliśmy profesjonalnie oświetlić i nagłośnić nasze przedstawienie.

Teatr nasz jest członkiem projektu Manufaktura Teatralna,  która jest  jest porozumieniem teatrów amatorskich z terenu województwa pomorskiego. Jego celem jest rozwój uczestników poprzez szkolenia i warsztaty oraz promocja amatorskich grup zrzeszonych w projekcie.

Balladynę w zupełnie innym ujęciu zobaczyli uczniowie klas starszych 7, 8 i gimnazjum oraz i klas 5 i 6 .

W godzinach popołudniowych  do teatru licznie przybyli najbliżsi tj.rodzice, rodzeństwo, przyjaciele i sympatycy naszych aktorów 🙂 i całego przedsięwzięcia 🙂

i     

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz