KonkursyZ życia szkoły

Konkursy dla chętnych

Konkurs plastyczny „Pokoloruj nasz świat”

https://pzla.pl/aktualnosci/11573-startuje-konkurs-34-pokoloruj-nasz-swiat-34

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wybranie jednej z dostępnych ilustracji, pokolorowanie jej, a następnie przesłanie na adres marketing@pzla.pl. Termin nadsyłania prac mija o godzinie 20:00 22 maja 2020 roku, a w tytule wiadomości należy wpisać Konkurs Pokoloruj nasz świat. Prosimy pamiętać o dołączeniu do wiadomości oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs prowadzony jest w dwóch grupach wiekowych (do 10 lat oraz w przedziale od 11 do 16 lat).

Obrazki dostępne są w załączniku tej informacji.

Szczegółowy Regulamin Konkursu oraz oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego znajdą Państwo w załączniku.

Regulamin konkursu

Oświadczenie rodzica opiekuna prawnego

 

Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – konkurs plastyczny

https://gitd.gov.pl/edukacja/konkurs/

„Jestem bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego”. To hasło konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży. Startujemy dziś – w Europejskim Dniu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Termin przesyłania prac: 5 czerwca. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Bezpieczeństwo, szacunek, rozwaga

Ustanowiony przez Komisję Europejską 6 maja Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jest jedną z wielu okazji do promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Idea jaka przyświecała Komisji, to przypominanie wszystkim mieszkańcom Unii Europejskiej o tym, że nasze nawyki i zachowania mają decydujący wpływ na to, co dzieje się na drodze. Szacunek do innych uczestników, kultura, rozwaga są nie mniej ważne niż przestrzeganie przepisów drogowych. Dzięki naszym wspólnym staraniom możemy ograniczyć liczbę śmiertelnych wypadków drogowych, w których często ofiarami są piesi, rowerzyści czy motocykliści.

Edukacja i zabawa – zapraszamy do konkursu!

Zajęcia z zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym warto zacząć już w przedszkolu. Nabywana wiedza zaprocentuje, kiedy przyjdzie czas wyruszyć w realną drogę. Główny Inspektorat Transportu Drogowego od lat prowadzi lekcje bezpieczeństwa w przedszkolach, szkołach czy szpitalach. Tym razem, już poza zajęciami, zapraszamy do konkursu plastycznego dzieci i młodzież do 15 lat. Czekamy na prace, których motywem przewodnim będzie hasło „Jestem bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego”. Konkurs wpisuje się w naczelną zasadę obchodzonego dziś Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – promujemy bezpieczeństwo i dobre praktyki drogowe.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy przesłać przygotowaną przez siebie pracę na adres: konkurs@gitd.gov.pl. Technika wykonania – dowolna, można zatem posłużyć się kredkami, farbami, pastelami itp. Czekamy na rysunki, obrazy, wycinanki oraz inne formy plastyczne. Ważne, aby praca nie była wcześniej publikowana oraz zgłoszona na inny konkurs. Rozmiar nie powinien przekraczać formatu A0. Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe: do 6 lat, od 7 do 11 oraz od 12 do 15 lat. Na zgłoszenia czekamy do 5 czerwca br. Prace oceni komisja konkursowa, a trzy najlepsze w każdej grupie wiekowej zostaną nagrodzone. Na zwycięzców czekają m.in. maskotki krokodylka Tirka, zestawy edukacyjne, odblaskowe oraz wiele innych, przydatnych gadżetów. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akcpetacją załączonego poniżej regulaminu. Prosimy o dołączenie do zgłoszeń konkursowych oświadczenie wypełnione przez rodzica lub opiekuna.

Zapraszamy do udziału!

Regulamin_konkursu

Zalacznik_nr_1_Oswiadczenie

 

Pozdrawiam

Malina Tomaszewska

Poleć tą stronę znajomym