Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Narysuj autoportret – weź udział w międzynarodowej e-wystawie „Dzieciaki, narysujcie siebie!”

Zapraszamy Was do udziału w projekcie Międzynarodowej Biblioteki Dziecięcej i Młodzieżowej w Monachium. Stwórzcie swój autoportret teraz, w czasie przymusowej izolacji spowodowanej pandemią. Technika dowolna, ale wykonując autoportret spróbujcie przekazać w nim tę szczególną sytuację, w jakiej się znajdujemy. Niech Wasz rysunek będzie artystyczną próbą odpowiedzi na trzy pytania:
   – jak się czuję?
   – jakie myśli i uczucia we mnie dominują?
   – jak żyję w czasie izolacji?
Adres, na który należy wysłać skan pracy z podaniem imienia i wieku: direktion@ijb.de
Możecie też przysłać skany do nas, na adres: k.wajda-nalezinska@sp26gdynia.pl
Macie szansę być pierwszymi dzieciakami z Polski, które znajdą się na tej wystawie 😉
Informacje o akcji (niestety nie po polsku) tutaj:
https://www.ijb.de/en/exhibitions/corona-exhibition.html (można tu też obejrzeć dotychczas nadesłane prace)
oraz na facebooku:
(kwn)