Wydarzenia sportowe

Kibicuj z klasą

W dniu 15 września klasy IV a i IV b razem kibicowały drużynie Gdyńskiej Arki. W ramach integracji klasowej, uczniowie naszej szkoły oprócz dopingu, mieli możliwość wykonania wspólnego „Daba” z maskotką klubową czyli „Śledziem”, co wzbudziło wiele radości, również u rodziców, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu.  W meczu Arki Gdynia z Zagłębiem Lubin czyli dwóch zaprzyjaźnionych zespołów pokazała się również maskotka gości „Krecik”. Po meczu piłkarze Marcus da Silva i Rafał Siemaszko podziękowali przybiciem przysłowiowej „piątki” za doping, a co niektórzy załapali się nawet na autograf.  Dzieci uśmiechnięte i szczęśliwe czekają na następną okazję, kiedy będą mogły wspólnie spędzić czas i podpatrzeć zawodowych piłkarzy w akcji.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz