KomunikatyZ życia szkoły

Kampania Wrześniowa – zajęcia w klasie 6b

6b uczestniczyła w bardzo ciekawej i nietypowej lekcji historii. Nietypowej, ponieważ prowadziła ją Maja Pniewska – uczennica tej klasy. Zajęcia były zorganizowane w ramach setnej lekcji historii. Maja przedstawiła swoim kolegom i koleżankom niewątpliwie jeden z bardziej interesujących tematów, jakim jest Kampania Wrześniowa. Wszyscy się dowiedzieli m.in.: czym była Kampania Wrześniowa oraz jaka data przypisana jest do tego wydarzenia. W ramach utrwalenia wiedzy, Maja przygotowała dla klasy quiz. Stworzone dwie grupy musiały odpowiadać na pytania. Wygrała ta grupa, która udzieliła najwięcej poprawnych odpowiedzi. Trzeba zaznaczyć, iż pytania były bardzo wnikliwe i starannie przygotowane przez Maję. Zajęcia były naprawdę ciekawe.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz