Ważne sprawy

Informacje związane z obchodami 60-lecia SP26

Zdjęcia od absolwentów

Zwracamy się z prośbą do absolwentów naszej szkoły o udostępnienie nam zdjęć związanych ze szkołą . Zdjęcia te zostaną zeskanowane i wykorzystane do gazetki „Ja też byłem uczniem tej szkoły”.
Prosimy, aby zdjęcia dostarczyć do wychowawcy klasy do końca listopada i by były podpisane na odwrocie nazwiskiem i imieniem ucznia, któremu mamy je zwrócić.

Rodzinny konkurs na wiersz o szkole

W związku z obchodami 60-lecia zapraszamy Państwa do udziału w „Rodzinnym konkursie na wiersz o naszej szkole”. Wiersze prosimy przekazać wychowawcom klas do 20 grudnia – najlepiej w formie elektronicznej. Najciekawsze utwory zostaną przez nas opublikowane na stronie szkoły oraz wydrukowane np. jako „Tomik wierszy na 60 lat”. Liczymy na Państwa kreatywność – połamania pióra!

Plebiscyt książek

Biblioteka szkolna przygotowuje karty do głosowania na ulubioną książkę dla dzieci. Zostaną one już wkrótce przekazane uczniom wraz z informacją o sposobie oddawania głosów.

Wychowawcy klas 0-3

Opublikowane 18 listopada 2019 r.