Wydarzenia sportoweZ życia szkoły

Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady Turnieju online FIFA 20

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Licealiady Turnieju online FIFA 20. Startować może każdy uczeń województwa pomorskiego, od lat 12, który zarejestruje się do dnia 05.05.2020r., poprzez wysłanie zgody rodziców, na podane w regulaminie adresy mailowe (dwie kategorie wiekowe). Kwalifikacje do turnieju wg. kolejności zgłoszeń.
Organizatorzy wysyłają materiały, czyli plakat, regulamin i zgodę rodziców z prośbą o ich dystrybucję.

Link do wydarzenia:

Publiée par Let's Play – Koszalin sur Vendredi 24 avril 2020

 

Turniej Online w grę FIFA20 adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz licealnych województwa pomorskiego organizowany przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku oraz Let’s Play – Koszalin.

 

Poleć tą stronę znajomym