Z życia biblioteki na TatrzańskiejZ życia szkoły

Darmowe materiały od wydawnictwa Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia to jedno z najstarszych wydawnictw w naszym kraju, specjalizujące się w wydawaniu książek dla dzieci i młodzieży. Książki Naszej Księgarni czytają nasi uczniowie, czytali ich rodzice, a nawet dziadkowie. Wszystkie klasyczne już i bardzo znane pozycje takie jak Pippi Pończoszanka, Dzieci z Bullerbyn czy seria książek o Muminkach ukazywały się od zawsze w tej oficynie.
Warto zawsze wracać do tych klasycznych pozycji, ale warto też śledzić, co nowego ma do zaoferowania to wydawnictwo. A można to śledzić na kanale YouTube (https://www.youtube.com/user/naszaksiegarnia),gdzie autorzy prezentują swoje nowe książki oraz czytają ich fragmenty.
Warto też zajrzeć na stronę internetową (https://nk.com.pl/pobierz-za-darmo-scenariusze-zajec-od-naszej-ksiegarni/1068/wydarzenie.html), gdzie wydawnictwo udostępniło scenariusze zadań do niektórych swoich książek, zachęcając do korzystania z nich, przerabiania, dostosowywana do pracy w warunkach domowych.
Polecamy!
(kwn)
Poleć tą stronę znajomym