KonkursyNasze sukcesyZ życia szkoły

Finanse w gospodarstwie domowym

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Administacyjno- Ekonomicznych
w Gdyni. Celem tego ekonomicznego konkurs było propagowanie kultury ekonomicznej i zasad racjonalnego gospodarowania finansami domowymi. Każda z uczennic stworzyła swój własny komik dotyczący „Finansów w gospodarstwie domowym”.

I miejsce – Barbara G. klasa VIII B
II miejsce – Barbara P. klasa VIII A
III miejsce – Zuzanna Majsterek klasa VIII A
Wyróżnienie:
Malwina Ślusarczyk klasa VIII B
Dorota Szymańska klasa VIII B

GRATULUJEMY!!!

Szkoła otrzymała również podziękowania od organizatorów za liczne zgłoszenie uczniów z naszej placówki mimo trudnych warunków pandemicznych, podziękowania również otrzymała Pani Sylwia Mach – koordynator konkursu na terenie szkoły.

Poleć tą stronę znajomym