KomunikatyZ życia biblioteki

Dzień Postaci z Bajek w bibliotece

Z okazji Dnia Postaci z Bajek  szkolna biblioteka zaprosiła klasy 0A, 0B oraz 1B na lekcje biblioteczne oraz wystawę bajkowych książek.Dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajki po przygotowanym rekwizycie lub cytacie, układały bajkowe puzzle, wyszukiwały różnice w ilustracjach, wysłuchały muzycznego bajkowego słuchowiska.Na zakończenie spotkania otrzymały pamiątkowe kolorowe odznaki, za które szczególne podziękowania należą się p.Dagmarze Kierzkowskiej :-). W czasie przerw do zabawy dołączyły także chętne starszaki. Za przepiękne zdjęcia oraz poświęcony nam prywatny czas serdecznie dziękujemy również p.Basi Matwiejczyk ! Dziękujemy też wszystkim uczniom i uczennicom, których wspaniałe przebrania uświetniły ten dzień.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz