Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Biblioteczne wyzwanie – galeria piąta!

Cieszymy się zawsze, kiedy dowiadujemy się, że w zaciszu domowym znajdujecie czas na czytanie książek. Z ostatnio zamieszczonego przez nas wpisu już wiecie, ile zalet ma czytanie, więc nie będziemy się powtarzać. Chcemy jednak na swój sposób jeszcze raz podziękować serdecznie wszystkim tym, którzy podjęli nasze wyzwanie i zapewnić, że po powrocie do szkoły czekają na uczestników naszej zabawy  drobne prezenciki w postaci pięknych zakładek do książek, a już w niedługim czasie zostaną przez nas wpisane pozytywne uwagi za aktywność do e-dziennika :).  Dziś prezentujemy zdjęcia z naszymi najbardziej chyba zaangażowanymi czytelniczkami, które przysłały nam swoje listki czytelnicze już po raz… trzeci. Przedstawiamy więc po raz kolejny : Hanię z 1B oraz Patrycję z 2A oraz czytane przez nie książki! Jeśli są jeszcze osoby , które chciałyby się pochwalić swoimi czytelniczymi osiągnięciami, to zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami : m.rydzewska@sp26gdynia.pl

Czekamy z niecierpliwością!

(mr)

Poleć tą stronę znajomym