Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Biblioteczne wyzwanie – galeria szósta

W szóstej odsłonie bibliotecznego wyzwania mamy zaszczyt zaprezentować kolejną porcję zdjęć  wiosennych listków czytelniczych 🙂 .

Na pierwszej fotografii widzimy po raz kolejny  Antosia z klasy 1A, któremu serdecznie gratulujemy  samodzielnie przeczytanej 260-cio stronicowej książki o przygodach Kubusia Puchatka!

Kolejne trzy zdjęcia przedstawiają  „rodzinne drzewko książkowe” autorstwa rodzeństwa: Maćka z klasy 2B, Kaliny z 5A oraz Mai z 8A. Tu z kolei gratulujemy kapitalnego pomysłu  artystycznego wyrazu drzewka, ale i doboru znakomitych tytułów. Dziękujemy za tak aktywny udział wszystkim uczestnikom naszego wyzwania i namawiamy innych do przesyłania swoich zgłoszeń. Czekamy na nie z niecierpliwością!

(mr)

 

Poleć tą stronę znajomym