Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Biblioteczne wyzwanie – galeria czwarta!

Z ogromną radością przedstawiamy czwartą już galerię wiosennych listków czytelniczych, jakie napłynęły do nas drogą mailową podczas ostatniego weekendu. Tym samym nasze czytelnicze drzewko nabiera realnych kształtów.

Za udział w akcji tym razem serdecznie dziękujemy Julce z 0A, po raz kolejny (!) Patrycji z 2A oraz Oskarowi z 3A  🙂 .

Cieszymy się niezmiernie, ale jednocześnie wierzymy, że zawsze może  być tych listków/przeczytanych książek   jeszcze więcej i dlatego proponujemy, by autorzy już przysłanych prac nominowali (jak w prawdziwych challenge’ach) swoich kolegów i koleżanki do podjęcia kolejnych wyzwań. Wiemy, że zafunkcjonowało to już w klasie 3A i 0A (dziękujemy serdecznie), a teraz zapraszamy do wspólnej zabawy nowych  uczestników. (mr)

Poleć tą stronę znajomym