KomunikatyZ życia bibliotekiZ życia świetlicyZ życia szkoły

Akcja „Podziel się książką”

Drodzy Uczniowie,

tegorocznej Nocy Bibliotek towarzyszy  idea dzielenia się z innymi już przeczytanymi nowościami wydawniczymi, lekturami, klasyką oraz innymi poszukiwanymi książkami. Przynosząc je do biblioteki szkolnej możemy dać im „drugie życie” oraz  pozwolić na radość czytania innym zagorzałym czytelnikom. Przeszukajcie swoje biblioteczki. Być może stoją na Waszych półkach książki, które z radością przeczyta ktoś oprócz Was?

W tym roku do podarowanych bibliotece szkolnej książek trafią specjalne ekslibrisy Nocy Bibliotek podpisane na pamiątkę  przez darczyńców.

Na hojnych  ofiarodawców czeka już w bibliotece specjalnie przygotowane pudło, do którego można włożyć podarowane szkole książki. Akcja trwa przez cały październik.

 

Poleć tą stronę znajomym