KomunikatyZ życia szkoły

Akcja Lato 2024

Szanowni Państwo,

Urząd Miasta wyraził zgodę na organizację w naszej szkole półkolonii w terminie 1 lipca – 5 lipca 2024 r. W szkole będą utworzone 3 grupy. 1 grupa to 15 dzieci. Półkolonie będą zorganizowane w godzinach 8.00 – 16.00.

Każdego dnia przewidujemy ciekawe zajęcia takie jak: gry zespołowe, integracyjne, zajęcia świetlicowe, gry planszowe, zajęcia plastyczne, wyjście do lasu oraz zabawy na boisku szkolnym, kino.

W czasie półkolonii będą zapewnione obiady.

Zapisy na półkolonie możliwe są tylko osobiście w sekretariacie szkoły od poniedziałku 10.06 do środy 12.06, w godzinach 8.00 – 10.00. O uczestnictwie w półkoloniach decyduje kolejność złożenia karty kwalifikacyjnej, która będzie dostępna na stronie internetowej szkoły. Prosimy o przyniesienie do sekretariatu wypełnionego dokumentu.

Dyrektor szkoły zastrzega sobie prawo do weryfikacji podanych informacji.

W późniejszym terminie podamy harmonogram wypoczynku letniego, poinformujemy o tym kto zakwalifikował się na półkolonie oraz szczegóły wypełnienia niezbędnej dalszej dokumentacji.

Całkowity koszt półkolonii: 350 zł. Termin i konto bankowe podamy po weryfikacji listy uczestników.

Niedopełnienie formalności spowoduje utratę prawa do uczestniczenia przez dziecko w wypoczynku.

REGULAMIN PÓŁKOLONII

PROGRAM PÓŁKOLONII LETNICH