Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Dzień Dziecka w królestwie Króla Maciusia- propozycja Muzeum Polin online

Muzeum Polin z okazji Dnia Dziecka zaprasza dzieci w wieku od 4 do 10 lat wraz z opiekunami do wspólnej zabawy w rycerzy i rycerki w królestwie Króla Maciusia.

Aby rozpocząć interaktywną grę, wystarczy wejść w niezwykły, bajkowy świat stworzony na stronie internetowej www.dziendziecka.polin.pl. Uczestnicy wybierają własną ścieżkę, albo mogą sprawdzić  wszystkie cztery przygotowane trasy, korzystając z otrzymanych  materiałów oraz instrukcji do zadań i podpowiedzi do zabawy.

Na zakończenie zabawy Muzeum POLIN i Nowy Teatr w Warszawie zapraszają wszystkich chętnych na spektakl online „Piotruś Pan” w reż. Łukasza Kosa.

Przedstawienie można bezpłatnie obejrzeć na stronie: www.dziendziecka.polin.pl oraz Facebook (wydarzenie Piotruś Pan – premiera rejestracji). Nagranie będzie dostępne do 1 czerwca do godz. 15.00.

(mr)