Z życia świetlicyZ życia szkoły

Misiowy dzień w klasach młodszych

Dzisiaj uczniowie i nauczyciele klas 0-3 świętowali Dzień Pluszowego Misia. Dzieci mogły przynieść swoje ulubione przytulanki oraz…przyjść do szkoły w piżamie. Na zajęciach lekcyjnych uczniowie rozwiązywali niezwykle ciekawe zadania. Oddział przedszkolny odwiedził bibliotekę a Pani Marzena opowiedziała dzieciom historię tego wspaniałego dnia.

Było radośnie i wesoło!

Dzień Pluszowego Misia w klasie 1b: dzieci poznały historię tego dnia, rozwiązywały misiowe zadania z języka polskiego i matematyki, ćwiczyły spostrzegawczość, tańczyły misiowy taniec oraz miały kurs rysowania misia. Było bardzo wesoło 🙂

W obchody Dnia Pluszowego Misia włączyła się również świetlica szkolna. Dzieci uczestniczyli w fantastycznych zajęciach, podczas których robili misie.

Poleć tą stronę znajomym