KonkursyNasze sukcesyZ życia szkoły

Apel z nagrodami

Dziś nasi uczniowie uczestniczyli w apelu, podczas którego wręczone zostały nagrody i podziękowania dla dzieci. Nagrody otrzymali między innymi uczniowie, którzy:

• uczestniczyli w Programie SKS,
  • brali udział w projekcie Junior Media (uczniowie Koła Dziennikarskiego),
  • ukończyli szkołę Broadway Musical School,
  • uczestniczyli w Konkursie Plastycznym „Tłumacz”,
  • aktywnie uczestniczyli w Szkolnym Kole Wolontariatu CARITAS,
  • brali udział w konkursach matematycznych i konkursach z języka angielskiego,
  • zostali Mistrzami Ortografii,
  • uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH,
  • brali udział w konkursach zorganizowanych przez bibliotekę szkolną i świetlicę.

Podsumowano również zbiórkę w ramach akcji charytatywnej „Góra Grosza” oraz ucznia, który w tym roku szkolnym zebrał największą ilość makulatury. Uczniem tym został Julian Remus z 5a.

Uczniowie poznali wyniki Międzyszkolnego Konkursu Zbierania Nakrętek (I miejsce – 5b, II miejsce – 1b, III miejsce – 5a).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!!!