Szkolny konkurs znajomości baśni i bajek

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ZNAJOMOŚCI BAŚNI I BAJEK DLA  KLAS 0-I

Dnia 18.05.2017r. odbył się Szkolny Konkurs Znajomości Baśni i Bajek dla  klas 0-I. Uczestniczyło w nim  12  wytypowanych na drodze eliminacji klasowych  uczniów z klas : 0a i Ia, tworzących 4 trzyosobowe zespoły.  Konkurs miał formę testu  składającego się z wielu zadań sprawdzających .Za każdą poprawną odpowiedź zespoły uzyskiwały punkty-” krasnoludkowe” krążki.

Oto wyniki:

I miejsce- „Drużyna Elzy” z kl.1a w składzie:Zoya Libich, Kornelia Pactwa, Zuzanna Prokop.

II miejsce – „Drużyna Zygzaka McQeena” z kl.0a w składzie: Jonatan Szulkowski, Tymek Matwiejczyk, Staś Kraszewski

III miejsce – „Drużyna Kubusia Puchatka” z kl. 1a w składzie: Oskar Szlaga, Nikola Misiejko, Sara Zielińska

Wyróżnienie – „Drużyna Smerfów” z kl.0a w składzie : Emilia Formela, Hania Dampc, Natalia Łukawska

Organizatorki konkursu: Mariola Nowak i Marzena Rydzewska