KomunikatyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Udział naszej szkoły w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”

Ostatnio przyłączyliśmy się do  IV edycji najpopularniejszej w Polsce akcji czytelniczej.Co roku bierze w niej udział ponad 400 tys. osób z ponad 2 tys. szkół i bibliotek. Tegoroczna edycja odbyła  się 7 czerwca o 10.00.Siła akcji wynika z jej prostoty. Polega na wspólnym czytaniu książek w całej Polsce w tym samym czasie, by pokazać, że dzieci i młodzież czytają więcej, niż dorośli. Wbrew stereotypowi. A przede wszystkim, by w radosny i bliski młodzieży sposób promować czytelnictwo. Do akcji , oprócz uczniów ,dołączyli  również pracownicy szkoły.Warto popatrzeć na wspaniałe zdjęcia( już w wakacyjnej oprawie :), za które szczególnie   serdecznie dziękujemy p.Basi, mamie naszych uczniów!

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz