Zielona zabawa

Dnia 16 marca „zazieleniło się” na korytarzach i w salach lekcyjnych naszej szkoły.. Tego dnia obchodziliśmy bowiem Dzień Świętego Patryka. Prawie wszyscy – dzieci i nauczyciele – mieli na sobie coś zielonego: opaski, czapki, koszulki, spodnie, spódniczki, wymalowane twarze. Drzwi wejściowe do szkoły i korytarz ozdobione zostały zielonymi koniczynkami.. Uczniowie rozwiązywali quiz dotyczący Irlandii. Punktem kulminacyjnym było spotkanie  na sali gimnastycznej, gdzie obejrzeliśmy prezentację multimedialną, podczas której poszerzyliśmy wiedzę z dziedziny kultury, historii i tradycji „Szmaragdowej Wyspy”, a także słynnego tańca irlandzkiego.Rozstrzygnięty został konkurs wiedzy o Irlandii.
Bardzo dziękujemy p. Ewie Balińskiej i p. Beacie Majchrzak za przygotowanie tej imprezy.