KonkursyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Zapraszamy do INSTAzabawy z okładkami książek Dwóch Sióstr

Wydawnictwo Dwie Siostry zaprasza do udziału w fotograficznym InstaKonkursie #JakZOkladki! Chodzi w nim pokrótce o to, by odtworzyć  scenkę z okładki Waszej ulubionej książki Dwóch Sióstr i zrobić zdjęcie, umieszczając książkę w kadrze. Można ( a nawet trzeba 😉 ) ,  do zabawy zaangażować nie tylko rodzeństwo, ale i rodziców. Wszystkie szczegóły znajdują się tu:

 

https://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/aktualnosci/konkursy/news-zapraszamy_do_udzialu_w_instakonkursie__jakzokladki.html

Warto zajrzeć na Instagram Dwóch Sióstr, by podejrzeć pomysły innych.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że organizatorzy czekają na prace od teraz do 18 maja. Po tym terminie przez dobę,  na umieszczone w galerii na instagramowym profilu Dwóch Sióstr prace, będą mogli głosować internauci. Na zwycięzców czekają książkowe nagrody!

Jedna z naszych uczennic już podjęła kroki , by zgłosić swój udział w konkursie. Brawo, Maju!

(mr)

Poleć tą stronę znajomym