Z życia świetlicyZ życia szkoły

Zajęcia kreatywne dla Świetliczaków

Kochane Świetliczaki!
W naszej świetlicy smutno i pusto. Wszystkie Panie bardzo za Wami tęsknią. Miałyśmy wiele planów i wiele ciekawych zajęć, które chciałyśmy z Wami przeprowadzić, ale cóż…musimy poczekać na moment, w którym świat znów będzie bezpieczny i wesoły.
Mamy nadzieję, że śledzicie stronę internetową szkoły i naszego Facebooka. Udostępniamy tam ciekawe zajęcia, które może Wam się spodobają.
Przesyłamy Wam moc uścisków i wiele przytulasków!!!

Oto kilka naszych propozycji na ciekawe i kreatywne zajęcia w domu:

 

Czy wiecie jak zabarwić sól, by była kolorowa i wesoła? Nie? To zobaczcie, jak to się robi i koniecznie wypróbujcie w domu:

 

Lubicie przeprowadzać domowe eksperymenty? Zobaczcie, jak się robi wir mleczny. Pamiętajcie, by zaprosić do zabawy Rodziców i … koniecznie posprzątajcie po wszystkim (gwarantujemy, że Rodzice troszkę pomogą w sprzątaniu).

https://mojedziecikreatywnie.pl/2015/05/eksperymenty-z-dziecmi/?fbclid=IwAR0l11kanwdIAEN7yNZhewEhunGv5mN9Ru0EBRN_mVbvQP0kHBbMwjBPUKA

 

Pamiętacie, jak w październiku wspólnie robiliśmy dynie z pomarańczowych pasków papieru? Zrobiliście wtedy wiele wspaniałych dyń, które stały się ozdobą naszej świetlicy. Teraz zapraszamy Was do podobnych zajęć – możecie zrobić papierowe króliczki wielkanocne. 

 

Przedstawiamy Wam kolejnego zajączka, tylko że zrobionego z …papierowej dłoni.

 

A dla naszych najmłodszych uczniów…zabawy rozwijające motorykę małą.

 

Czekajcie na nasze kolejne wpisy…

Pozdrawiamy Was serdecznie i do zobaczenia.

Poleć tą stronę znajomym