KomunikatyWyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

Wzruszający finał Szlachetnej Paczki

W naszej szkole, w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka, odbyła się zbiórka dla rodziny Pani Kamili i Pana Mirosława. Jak wcześniej informowaliśmy, rodzina boryka się z wieloma problemami: niepełnosprawność 16-letniego Marcina a także problemy zdrowotne rodziców. Potrzeby tej wspaniałej rodziny znacznie przewyższały ich możliwości finansowe.

W krótkim czasie, cała społeczność szkolna bardzo zaangażowała się w zbiórkę potrzebnych rodzinie rzeczy. Odzew był ogromny. Nie spodziewaliśmy się takiego wsparcia. W imieniu rodziny Pani Kamili i Pana Mirosława serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i wyrazili chęć pomocy.

„W każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA” – to motto doskonale odzwierciedla Państwa zaangażowanie, dobro i serdeczność.

Dziękujemy!!!!

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz