KomunikatyZ życia biblioteki

Wydawnictwo Zakamarki i warsztaty czytelnicze dla klas młodszych

Naszą szkołę ostatnio odwiedzają znani autorzy książek dla dzieci oraz interesujące wydawnictwa. Tym razem mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli Wydawnictwa Zakamarki, które to wydaje szwedzką literaturę dla dzieci – cenioną na całym świecie za świetne ilustracje, mądre i pełne humoru teksty, a przede wszystkim za sposób traktowania dziecka. W 2012 roku Wydawnictwo poszerzyło krąg swoich zainteresowań również o książki francuskie. Nasi goście przeprowadzili przez cały dzień warsztaty czytelnicze ze wszystkimi klasami młodszymi , wykorzystując do tego serię książek o Duni oraz inne bestsellery ze swojej oferty wydawniczej. Miło nam poinformować , że wiele z nich jest już dostępnych w naszej bibliotece szkolnej, która zakupiła je w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Serdecznie zapraszamy więc w nasze progi :-)!

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz