KomunikatyNasze sukcesy

Wielki sukces w konkursach kuratoryjnych

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie szkół podstawowych. Udział w nich wymaga od ucznia — jaki i przygotowującego go nauczyciela — zaangażowania i wielu godzin pracy.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły w październiku wzięli udział w eliminacjach szkolnych, w listopadzie dwie uczennice Maja Rokita i Maria Szczekocka z klasy VIII A wzięły udział w etapie rejonowym konkursu z fizyki, również w listopadzie troje uczniów Maksym Narewski, Maja Rokita oraz Maria Szczekocka z klasy VIII A wzięło udział w etapie rejonowym z języka angielskiego.

Wielomiesięczna, ciężka praca uczniów zaowocowała i w lutym przystąpią do etapu wojewódzkiego z wyżej wymienionych konkursów. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Poleć tą stronę znajomym