KomunikatyZ życia biblioteki na Tatrzańskiej

Ważna wiadomość dla uczestników Maratonu Czytelniczego!

Ze względu na wyczerpanie nakładu książki „Zdobyć koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce” A. Czerwińskiej Rydel, którą należy przeczytać w październiku, wydawnictwo „Na szczyt” postanowiło udostępnić uczestnikom Maratonu Czytelniczego w/w książkę w formacie mp3. Informacja ta na pewno powinna zainteresować szczególnie tych maratończyków , dla których nie wystarczyło 3 egzemplarzy zakupionych do biblioteki szkolnej. Pierwsza część książki jest dostępna pod poniższym adresem:

https://www.wydawnictwonaszczyt.pl/index.php/wielki-maraton-czytelniczy/

Wydawnictwo obiecuje, że kolejne części pojawią się już wkrótce.Warto skorzystać z tej propozycji, ponieważ najbliższy test czeka maratończyków w okolicach 5 listopada 🙂

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz