KomunikatyKonkursyZ życia biblioteki

Walczymy o 25 tysięcy na nowe książki dla biblioteki szkolnej!

Mamy zaszczyt zaprosić całą społeczność szkolną wraz z rodzinami i znajomymi do internetowego głosowania wspierającego naszą placówkę w rywalizacji o 25 tysięcy złotych na 1000 nowych książek , które możemy zdobyć w konkursie EMPIK-u pt. „Tysiąc powodów by czytać”. Zadaniem konkursowym było stworzenie plakatu zachęcającego do czytania książek. Autorami konkursowej pracy , która reprezentuje naszą szkołę, jest trójka rodzeństwa ( wszyscy są uczniami naszej szkoły): Maja, Kalina i Maciek Pniewscy ( odpowiednio z kl.7, 4 i zerowej). Głosowanie trwa od 1 do 21 października. Głosujemy codziennie wchodząc na : empik.com/biblioteki. A oto plakat konkursowy –

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz