Wyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

W Fabryce Elfów…

05.12.2019r klasy 0a, 0b i 1b wybrały się na wycieczkę do Gdańska, aby odwiedzić Fabrykę Elfów. Wyjazd rozpoczął się zbiórką o ………. 6:30. Dzieci, mimo wczesnej pory z entuzjazmem oczekiwały na autokar. Energia przydała się w Fabryce, ponieważ przed dziećmi stanęły zadania do wykonania, m.in.: rzucanie do celu, pisanie listów, jada na reniferach czy test na „grzeczność”. Oczywiście wszystkie dzieci przeszły kolejne etapy śpiewająco i mogły w nagrodę spotkać się z samym Świętym Mikołajem!!! Mikołaj upewnił się, czy wszystkie z dzieci bardzo starały się w mijającym roku i bez wątpliwości zasłużyły na wspaniałe prezenty. Na zakończenie wizyty w Fabryce, dzieci same wcieliły się w rolę elfów i ozdabiały bombki choinkowe, które później zabrały do domu.

Poleć tą stronę znajomym