Ważne sprawy

e-dziennik Librus – logowanie oraz odzyskanie loginu i hasła

Szanowni Państwo!

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi poprawnego logowania się w e-dzienniku firmy Librus przygotowaliśmy dla Państwa niniejszą informację.

Adres do logowania za pomocą przeglądarki internetowej (polecamy Google Chrome):

UWAGA!

Prosimy aby NIE LOGOWAĆ się na konto Librus utworzone samodzielnie na portalu Librus rodzina.

Poprawne logowanie należy wykonać klikając na przycisk LIBRUS Synergia / Zaloguj, używając danych do logowania otrzymanych ze szkoły.

Na urządzeniach mobilnych mogą Państwo skorzystać z aplikacji Gdynia.pl dostępnej w PlayStore i AppStore.

Podczas pierwszego logowania Librus poprosi Państwa o zmianę hasła i podanie własnego e-maila.

e-dziennik Librus Synergia umożliwia samodzielne odzyskanie zapomnianego hasła za pomocą opcji „Przypomnij hasło” – pod warunkiem, że podali Państwo swój e-mail.

Dla osób które z jakichkolwiek powodów nie mogą skorzystać z opcji „Przypomnij hasło” przygotowaliśmy formularz którego mogą Państwo użyć aby zawnioskować o nowe dane dostępowe do e-dziennika Librus Synergia ze szkoły.

Formularz do odzyskania loginu i hasła w systemie e-dziennik Librus Synergia