Wydarzenia sportowe

Turniej piłki nożnej

W dniach 05-06.04.17 r. na obiektach GCS Gdynia nasza szkoła wzięła udział w turnieju piłki nożnej, poświęconemu zbliżającym się Mistrzostwom Europy, których organizatorem jest Polska a jednym z miast w którym odbywają się mecze jest Gdynia. Naszą szkołę reprezentowali: Filip Mroczkowski, Michał Marczewski, Mateusz Formela, Oskar Cymer, Kuba Weronis, Jacek Kamiński, Fabian Stępień, Carlos Delicado, Jan Parol, Szymon Stawicki zajmując X miejsce. Natomiast dziewczyny w turnieju wystąpiły w następującym składzie: Martyna Jarzynka, Maria Koening, Julia Tkaczyk, Maja Pniewska, Marta Jester, Natalia Trojanowska, Zofia Dryl, Klaudia Olejnik, Milena Czepeczek, Ola Bruhn zajmując V miejsce. Na zawodników czekało wiele atrakcji takich jak: bus w którym można było sobie zrobić zdjęcie, sprawdzić się technicznie czy poćwiczyć refleks.

Do zawodów przygotowali pani Barbara Nawrot i pan Marek Leszczyński.