Sukcesy „zerówkowiczów”

Dnia 24 kwietnia  dwoje naszych najmłodszych, 5-letnich uczniów klasy zerowej : Nikola Krzemińska oraz Tymek Matwiejczyk wzięło udział w II Gdyńskim Festiwalu Małych Talentów Muzyczno-Recytatorskim „Super Talent”
w Młodzieżowym Domu Kultury. W konkursowe szranki stanęło wielu małych przedstawicieli gdyńskich przedszkoli  , prezentując wspaniałe recytacje wierszy oraz wokalne popisy piosenkarskie. Nasi reprezentanci godnie reprezentowali nasza szkołę, otrzymując w zamian piękne medale, dyplomy oraz upominki. Miło nam też poinformować, że recytacja wiersza Juliana Tuwima „Dżońcio” w wykonaniu Tymka Matwiejczyka zasłużyła w oczach jurorów na II miejsce wśród gdyńskich przedszkolaków.Gratulujemy serdecznie !