Nasze sukcesyWażne sprawyZ życia szkoły

Sukces szkolnego teatru 2LITTLE

W dniach 24.XI-30.XI 2019 w Kościele pw. Chrystusa Króla w Gdyni odbył się Przegląd Teatrów Amatorskich „Kurtyna” im. Marka Hermanna. Patronat Honorowy nad tegorocznym  przeglądem objął Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. 26 listopada nasz  Teatr 2LITTLE zaprezentował niezwykłą, barwną i brawurowo zagraną interpretację ballady Adama Mickiewicza ” Lilje”.

Otrzymaliśmy nagrodę Kurtyna Na Bis za wierność słowu i piękny przekaz literatury klasycznej oraz nagrodę Kurtyna Specjalna w wysokości 750 złotych ufundowaną przez Państwa Alicję i Jarosława Biereckich. Jest to kolejny sukces naszego teatru na „Kurtynie”. Wszystkich już dzisiaj zapraszamy na przedstawienie , które w stosownym terminie będzie można zobaczyć w szkole.

Dziękujemy Pani Dyrektor za wsparcie, wszystkim aktorom, uczniom zaangażowanym w przygotowanie spektaklu, Rodzicom i Rodzinom wspierającym nas oraz sympatykom i autorkom całego przedsięwzięcia. Gratulacje!

Poleć tą stronę znajomym