Nasze sukcesyWydarzenia sportoweZ życia szkoły

Sukces naszej uczennicy Jadwigi Kucharskiej z 8a

Uczennica klasy 8a – Jadwiga Kucharska – otrzymała od taty specjalny trenażer. Trenażer rowerowy to idealne rozwiązanie na trening podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Formę można szlifować w domowym zaciszu. Jadzia swój trenażer podłączyła do komputera.

Pewnego dnia Jadzia wyznaczyła sobie bardzo ambitny cel i przejechała trasę wynoszącą 142 km.

Naszą uczennicę zauważyła Maja Włoszczowska, która podarowała jej specjalny prezent – strój rowerowy (taki sam, w którym startowała w wyścigu Cape Epic).

Pod tym linkiem znajduje się filmik, w którym Maja Włoszczowska mówi o Jadzi:

https://drive.google.com/file/d/1UOIrhtSJY25H_4S573tmXTzqd0yV-OSH/view

Dla przypomnienia: Maja Włoszczowska to polska kolarka, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country.

Teraz, gdy obostrzenia są złagodzone Jadzia postanowiła, że weźmie udział w wyzwaniu 3CITY Strava Challenge . Ma on pięć etapów. Po pierwszym Jadzia jest piątą kobietą na Pomorzu!

Gratulujemy Jadzi wytrwałości i ogromnego sukcesu!

Poleć tą stronę znajomym