Rekolekcje’2017

Jak co roku, w okresie Wielkiego Postu,odbyły się w naszej szkole rekolekcje. Tym razem przypadły na dni  3 do 5 kwietnia. Poprowadził je ksiądz Kamil, który w przystępny i  ciekawy sposób przybliżył dzieciom temat tego szczególnego okresu. Spotkania, osobno dla klas młodszych i starszych, odbywały się na sali gimnastycznej, a w środę klasy z wychowawcami udały się do kościoła. Nie zabrakło ważnych rozmów, pytań, refleksji, ale głównie rozbrzmiewała muzyka, pieśni i na dziecięcych buziach malował się uśmiech. Uczniowie żywo wchodzili w interakcję z księdzem i swoją aktywnością, postawą, udowodnili, że okres Wielkiego Postu dla Chrześcijan to nie tylko czas smutku, ale i symbol ogromnej miłości.