KomunikatyZ życia szkoły

Pomoc dla obywateli Ukrainy – niezbędnik informacyjny / Допомога громадянам України – інформаційний довідник

Wielu obywateli Ukrainy szuka schronienia w Polsce, uciekając przed wojną. Z myślą o nich Urząd Miasta przygotował poradnik, w którym można łatwo i szybko znaleźć niezbędne informacje na temat pobytu w naszym kraju i wsparcia, jakie oferuje Gdynia.

Багато громадян України шукають притулку в Польщі, рятуючись від війни. Зважаючи на це, ми підготували довідник, у якому ви зможете легко та швидко знайти необхідну інформацію про своє перебування в нашій країні та підтримку, яку пропонує Гдиня.

https://www.gdynia.pl/dopomoga-gromadyanam-ukrayini-informacijnij-dovidnik,8630/pomoc-dla-obywateli-ukrainy-niezbednik-informacyjny,563567

 

Pomoc dla obywateli Ukrainy. Niezbędnik informacyjny

Допомога громадянам України. інформаційний довідник

 

Poleć tą stronę znajomym