Z życia świetlicy

Podziękowania dla Firmy Jawo

W połowie grudnia otrzymaliśmy wspaniałe podarunki papiernicze od Firmy Jawo. Dzięki ogromnej ilości plakatów, tekturowych figur geometrycznych (koła różnej wielkości, prostokąty), podkładek i papierów wszelakich formatów mogliśmy w świetlicy szkolnej razem z dziećmi „wyczarować” wspaniałe dekoracje. Największą atrakcją dla wszystkich było malowanie ogromnych Mikołajów, które wszyscy mogą podziwiać w holu przed świetlicą i w szatni. Ponadto grube, tekturowe podkładki posłużyły nam do wykonania przepięknych stroików bożonarodzeniowych. Z kółek dzieci robiły bombki, które stały się dekoracją naszej świetlicy.

Bardzo duże plakaty niedługo zostaną ozdobą świetlicy i holu.

W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i uczniów serdecznie dziękujemy Państwu Alicji i Klaudiuszowi Jaworskim, dzięki którym nasza świetlica stała się bajkowym i magicznym miejscem.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz