Z życia biblioteki na TatrzańskiejZ życia szkoły

Plastyczne i czytelnicze działania naszych uczniów

Bardzo nam miło otrzymywać od Was wiadomości o tym, że bierzecie udział w proponowanych przez bibliotekę zabawach.
Dzisiaj prezentujemy Wam zdjęcie Antosia Kubika z klasy 1A, który nadesłał nam zdjęcie z kolejnym czytelniczym listkiem, przedstawiającym przeczytaną przez niego książkę. Bardzo nas cieszy, że mimo braku możliwości wypożyczania książek z biblioteki szkolnej znajdujecie sobie ciekawe lektury.
Miło nam również, że kolejna osoba, Nikola Misiejko z klasy 4A, przesłała swój autoportret do International Youth Library, biorąc tym samym udział w ciekawym, zakończonym już niestety projekcie „I-solation. Kids, draw yourselves!”, który jakiś czas temu prezentowałyśmy tutaj. W tej akcji wzięło udział  840 dzieciaków z  43 krajów, a Nikola jest jedną z 9 osób z naszej szkoły, które odpowiedziały na ten apel. Gratulujemy!
(kwn)
Poleć tą stronę znajomym