Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Mobilna gra domowa dla wszystkich chętnych „Wiwat Maj, Trzeci Maj!”

Czy historyczne rocznice da się świętować w ciekawy i przystępny sposób? Gminny Ośrodek Kultury w Samoborcu udowadnia, że tak – i uruchamia grę mobilną z okazji święta Konstytucji Trzeciego Maja.

Rok 2021 to Rok Tradycji Konstytucyjnej, rok obchodów 230-lecia uchwalenia Konstytucji 3 Maja i 100-lecia uchwalenia Konstytucji Marcowej. Warto zatem włączyć się do wspólnego święta – a GOK w Samborcu udowadnia, że można to zrobić także „bez podręcznikowych zadań, bez wychodzenia z domu”, a nawet bez szkolnych apeli. Wystarczy tylko ściągnąć aplikację Action Track, zeskanować kod i włączyć się do zabawy!

Szczegóły gry i regulamin są do wglądu na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Samborcu.

https://gcksir.samborzec.pl/asp/mobilna-gra-domowa-dla-wszystkich-chetnych-wiwat-maj-trzeci-maj!-regulamin,43,artykul,1,2523

 

Poleć tą stronę znajomym