Nasze sukcesy

Miejski Konkurs o Gdyni’2017

Ile Gdynia ma Honorowych Obywatelek ? w którym roku kpt. Ewa Pawlak jako pierwsza kobieta objęła wyższe stanowisko dowódcze zespołu okrętów w Marynarce Wojennej ? Jak przed II wojną światową nazywał się dzielnica Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana? To tylko niektóre z półfinałowych pytań z którymi zmagali się uczestnicy Miejskiego Konkursu Wiedzy o Gdyni. W piątek, 24 lutego w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym 133 najlepszych uczniów z gdyńskich szkół w 3 grupach wiekowych zmierzyło się z zadaniami autorstwa gdyńskich radnych. Naszą szkołę fantastycznie reprezentowali uczniowie klasy 4 a – Dorota Szymańska, Jakub Matwiejczyk i Malwina Belczewska z kl. 6 a. Miło nam poinformować, że wszyscy nasi uczniowie znaleźli się w 10 najlepszych uczniów i dostali się do finału, który planowany jest na 25 marca 2017 r. w auli Akademii Marynarki Wojennej.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz