KonkursyZ życia szkoły

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Oto moja Gdynia”

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
W związku z sytuacją zdrowotną naszego jury – wyniki Międzyszkolnego konkursu plastycznego „Oto moja Gdynia” ogłosimy 07.02.2022 r. na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 26 w godzinach popołudniowych. Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.
Organizatorzy

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych z Gdyni, którzy pochodzą z zagranicy, do wzięcia udziału w Międzyszkolnym konkursie plastycznym. Masz okazję pokazać nam swoje ulubione miejsce w Gdyni.

Czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Gdyni. Artyści, czekamy na Wasze prace do 02.02.2022 roku!

Wyniki zostaną ogłoszone 04.02.2022, a wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 26 w Gdyni 10.02.2022 roku.

Wszystkim życzymy powodzenia!

Organizatorzy
SP 26 w Gdyni

ENG Participant card – Interschool Art Contest ”This is my Gdynia”