Z życia szkoły

Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi,

Nauczyciel również czegoś się uczy”

Paulo Coelho

 

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym apelu. Pani Dyrektor Anna Pączek oraz Przewodniczący Rady Rodziców p. Grzegorz Miszewski złożyli życzenia całej społeczności szkolnej. Oczywiście tak wspaniała akademia nie mogła obyć się bez części muzyczno – artystycznej, podczas której zaprezentowali się uczniowie klas 0-3.

 

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej społeczności szkolnej: nauczycieli, pracowników administracji  i obsługi, uczniów oraz rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy  za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej wspaniałej Szkoły. 

Gronu Pedagogicznemu i Dyrekcji dziękujemy za trud włożony  w kształcenie młodego pokolenia, za codzienną motywację do walki o dobrą przyszłość, a także za cierpliwość  i wyrozumiałość. Życzymy wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i satysfakcji z odkrywania uczniowskich talentów oraz z osiąganych wyników. 

Podziękowania składamy również Pracownikom Niepedagogicznym  za zaangażowanie w jak najlepsze funkcjonowanie naszej placówki. Życzymy zadowolenia z wykonywanej pracy, optymizmu, uśmiechu każdego dnia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.             

Rodzicom zaś życzymy cierpliwości w motywowaniu dzieci i zadowolenia z osiągnięć swoich pociech, natomiast uczniom – wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i radości płynącej z odkrywania tego, co nieznane.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne i spokojne.

 

Poleć tą stronę znajomym