KomunikatyKonkursyNasze sukcesyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Czytanie w zimowej scenerii”

Jeszcze w lutym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie fotograficznym „Czytanie w zimowej scenerii”. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i wysoki poziom wykonanych zdjęć organizatorzy zdecydowali o podzieleniu wszystkich prac na trzy kategorie. Miło nam poinformować, że nasze zgłoszone prace znalazły uznanie w oczach jury w każdej z nich. I tak:

KATEGORIA I -klasy IV –V
1. miejsce –Zuzanna z kl. IVa SP 26
3. miejsce –Maryam z kl. IVc SP 26

KATEGORIA II -klasa VI
2. miejsce –Jakub z kl.6a SP 26
Wyróżnienie –Mikołaj z kl.6a SP 26

KATEGORIA III-klasy VII –III gim.
Wyróżnienie –Weronika z kl.VIIIa SP 26

Nagrody i dyplomy dla laureatów i wszystkich uczestników konkursu dotarły już do naszej szkoły
i zostaną uroczyście wręczone na jutrzejszym apelu w budynku przy ul.Tatrzańskiej 40.

Nagrodzonym gratulujemy wyjątkowych interpretacji tematu konkursu.Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do obejrzenia wystawy w siedzibie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Gdyni, ul. Chwaszczyńska 26.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz