Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Co prawda w tym roku warunki nie bardzo sprzyjają świętowaniu, ale mimo wszystko przez cały październik w naszej szkole będą trwały obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Na naszych uczniów czeka sporo atrakcji! Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje przypadająca już na najbliższy piątek (9.10.) Noc Bibliotek, udział całej społeczności szkolnej w międzynarodowym projekcie „Przerwa na czytanie” oraz akcja „Podziel się książką”. Nie zabraknie też poranków czytelniczych w „zerówkach”  🙂 . Każdy , kto przybędzie do biblioteki szkolnej z życzeniami z okazji tego bibliotecznego święta może liczyć na drobny, słodki poczęstunek ;).Prosimy o śledzenie naszych wpisów, ponieważ już niedługo podamy więcej szczegółów o planowanych akcjach!!!

Poleć tą stronę znajomym