KomunikatyZ życia biblioteki

Międzynarodowy Dzień Przytulania :) i konkurs na imię dla maskotki czytelni

W naszej bibliotece rozstrzygnęliśmy ostatnio mini-konkurs na imię dla czytelnianej maskotki-przytulanki. W konkursie wzięło udział 47 uczniów. Wydaje się , że dla naszego szarego słonika najlepszym imieniem będzie : Trąbal ( pomysł Kuby z 6A ).
Z racji faktu, iż wszystkie pomysły na imię były bardzo ciekawe – każdy z uczestników wybrał sobie zakładkę do książki spośród wielu , jakie otrzymaliśmy z różnych wydawnictw, z którymi współpracowaliśmy podczas realizacji Programu Rozwoju Czytelnictwa. Chętne dzieci w ramach dzisiejszego święta pozowały do pamiątkowych zdjęć z naszą maskotką, która jest w czytelni właśnie po to, by w przypływie obniżonego nastroju można byłoby się do niej przytulić 🙂

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz