KomunikatyZ życia szkoły

List do Rodziców i uczniów klas 4-8

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Bardzo się cieszymy, że od 17 maja uczniowie klas 4 – 8 wracają do nauki stacjonarnej w szkole. Przez pierwsze dwa tygodnie klasy 4 – 6 będą miały zajęcia na ul. Tatrzańskiej, klasy 7 na ul. Wolności, a klasy 8 będą uczyły się zdalnie do 21 maja.

Wszyscy czekamy na tę chwilę. Wiemy jednak, że niektórzy z Was boją się powrotu…

Kochani! Chcemy Was zapewnić, że zrobimy wszystko, żeby ten czas wykorzystać jak najlepiej na odbudowanie wspólnych relacji i poznanie się na nowo.

W dniu 20 maja zaplanowaliśmy Dzień z Wychowawcą. Jeżeli jeszcze macie jakieś pomysły na zorganizowanie ostatnich dni tego roku szkolnego, omówcie to na lekcjach wychowawczych. Może pojawią się propozycje, które zbliżą nas do siebie na nowo?

 

Czekamy na Was. Do zobaczenia w szkole.

 

Grono Pedagogiczne oraz pracownicy obsługi i administracji SP 26

 

Poleć tą stronę znajomym