Komunikaty

Kolonie letnie 2019 – KRASNOBRÓD

Szanowni Państwo, zbliża się czas wakacji a z nim… moc atrakcji, przygód i frajdy!
Dokąd zapraszamy Wasze dzieci w tym roku?
W tym roku proponujemy Waszym Pociechom niezwykłą podróż do miejsc, gdzie magia historii łączy się ze wspaniałą siłą natury. Zapewnimy Waszym dzieciom  wypoczynek w krainie oferującej kontakt z urokiem przyrody, będą mogły zrelaksować się w iście bajecznym Rezerwacie „Nad Tanwią” , gdzie doliny rzek i niezliczone kaskady stanowią „szumiący” dom dla chronionych  gatunków zwierząt,  weźmiemy też udział w kajakowym spływie, aby z bliska przyjrzeć się urokliwym zakątkom Roztocza.
Gdzie zakotwiczymy?
Proponujemy Wam ośrodek Celina w Krasnobrodzie, który specjalizuje się w lepieniu pierogów i je właśnie gospodyni  nauczy nas robić! Po tych apetycznych zajęciach będziemy mogli udać się nad zalew i na wspaniałe kąpielisko, do których z pensjonatu dojdziemy w 10 minut.  Tam wystawimy buzie na słońce i będziemy korzystać z pełni lata.
Znacie nas jednak Państwo i wiecie, że…
nie bylibyśmy sobą, gdyby nie odezwała się w nas nuta odkrywców, poszukiwaczy i …, nazwijmy rzeczy po imieniu – belfrów po prostu. Dlatego też… pokażemy Waszym Dzieciom  Sandomierz z jego niezwykłą podziemną historią, w Łańcucie poczujemy pałacowy klimat, renesansowym powietrzem pooddychamy w prześlicznym Zamościu, odkryjemy tajemnice Kazimierza Dolnego, ale tak naprawdę zazdrościć możecie nam wizyty w Rzeszowie, gdzie w „Muzeum Dobranocki” przybijemy piątkę Reksiowi.
Żeby nie zamykać się na świat, zajrzymy też do naszych sąsiadów. Swoje podwoje otworzy przepiękny Lwów, przespacerujemy się uliczkami miasta pełnego magii, poznamy historię tego wspaniałego miejsca, aby potem…
Móc wrócić i znów wylegiwać się na słońcu i pluskać w wodzie.
Znacie już nas Państwo i wiecie, że…
możecie nam zaufać. Znamy Wasze Dzieci, energię, siłę ale i słabości.  Pracujemy w Naszej szkole już 14 lat, a Wy doskonale wiecie, że umiemy zapewnić Dzieciakom opiekę, bezpieczeństwo, a przede wszystkim okazać serce i zrozumienie, kiedy odzywa się przepotężna tęsknota za Mamą i Tatą. Oddając pod opiekę Dzieci nam, wiecie Państwo, że trafiają w dobre ręce. Ręce ludzi pełnych pasji, doświadczenia i zaangażowania.
Serdecznie zapraszamy! Szczegóły oferty w załączniku.
Pozdrawiam
Daria Derkowska

Krasnobród 2019

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz